Apklausa dėl nuotekų

Go down

Apklausa dėl nuotekų

Rašyti by Admin on Pen. 08 12, 2016 7:14 pm

[bGERBIAMI BENDRIJOS NARIAI, NORĖTUME SUŽINOTI JŪSŲ NUOMONĘ DĖL GALIMYBĖS ĮRENGTI BENDRIJOS TERITORIJOJE NUOTEKŲ IR VANDENTIEKIO SISTEMAS. TODĖL JEI GALITE PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ ŠIO TINKLALAPIO PASIŪLYMŲ SKYRIUJE ARBA PARAŠYKITE MAN ELEKTRONINIU PAŠTU onaitis@kazimieras.lt  ARBA PAŠAŠYKITE SAVO NUOMONĘ IR ĮMESKITE Į PAŠTO DĖŽUTE KURŠIŲ g. 7. ŠIUO METU GAL GALĖTUME ĮTRAUKTI GALIMYBE TURĖTI NUOTEKAS IR VANDENĮ Į SAVIVALDYBĖS PLĖTROS PLANUS. JEI ĮVEDIMO SĄLYGOS MUMS BUS NENAUDINGOS MES  GALĖSIM NESUTIKTI PRISIJUGTI PRIE TINKLŲ. JŪSŲ NORAI IR PASIŪLYMAI YRA SVARBŪS TAD NEBŪKIT ABĖJINGI IR PAREIŠKITE SAVO NUOMONĘ.
  PIRMININKAS   [/b]KLAIPĖDOS RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIUI

Dėl vandentiekio ir nuotekų įrengimo sodininkų bendrijoje “EŽERAS”

Aš __________________________________________________________, turintis privačią valdą sodininkų bendrijos “Ežeras” teritorijoje, adresu : _______________________________________________________________
pageidaučiau,kad sodininkų bendrijoje “Ežeras” būtų įvesta vandentiekio ir nuotekų sistema. Todėl prašau,kad, svarstant rajono vandentiekio plėtros planus, būtų įtraukta mūsų bendrijai priklausanti teritorija.

_________________________________
(parašas)

(data)

Šis prašymas tik dėl galimybių projekto. Įvedimo sąlygos bus svartomos vėliau ir jei netenkins, tai ir nedarysime.
Jei visai nepageidaujate ar nenorite, kad tokia galimybė būtų svarstoma- gerai būtų ,kad apie tai ir parašytumėt. Parašykit savo pageidavimus ir pastabas:
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 37
Join date : 2014-01-25

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://sb-ezeras.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume