DĖL ŽALIŲJŲ ATLIEKŲ

Go down

DĖL ŽALIŲJŲ ATLIEKŲ

Rašyti by Admin on Pen. 06 23, 2017 7:36 am

GAVOME PRANEŠIMĄ IŠ "GARGŽDŲ ŠVAROS" KAD ŽALIŲJŲ ATLIEKO KONTEINERIŲ NEMOKAMA NEDUOS.ŽALIASIAS ATLIEKAS IŠVEŠ PAGAL JŲ SUDARYTĄ GRAFIKĄ>


2017 metams žaliųjų atliekų išvežimo grafikas
07mėn.03 d., 08-01d.,09-05d.,10-03d.,11-07d.


Gerbiami Klaipėdos rajono gyventojai,
Informuojame, kad iš gyventojų, kurie turi nedidelį (rinkliavos mokėtojui priskirta metinė sukaupimo norma 120,8 kg) žaliųjų atliekų kiekį, jos bus surenkamos apvažiavimo būdu. Žaliąsias atliekas atliekų turėtojai tiesiogiai perduoda atliekų surinkėjui šių atliekų surinkimo dieną arba ne anksčiau nei vieną dieną prieš šių atliekų surinkimą, tvarkingai padeda prie individualių mišrių komunalinių atliekų surinkimo konteinerių ar jų stovėjimo vietoje. Atliekų turėtojai sugrėbtus medžių ir krūmų lapus ir po medžių, krūmų kirtimo ar genėjimo susidariusias žaliąsias atliekas turi susmulkinti ne ilgesnėmis nei 1 m dalimis ir tvarkingai sudėti į maišus. Rekomenduojami žalios spalvos maišai.
Gyventojai turintys didesnį žaliųjų atliekų kiekį gali jas nemokamai priduoti Žaliųjų atliekų aikštelėje Vėžaičiuose Ąžuolo g. 54, tel nr. 865542560.Primename, kad žaliąsias atliekas draudžiama mesti į mišrių komunalinių atliekų, antrinių žaliavų ar kitus šioms atliekoms neskirtus konteinerius.

Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2014-01-25

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://sb-ezeras.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume