Dėl benamių kačių

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą

Go down

Dėl benamių kačių

Rašyti by mazeiva on Sk. 08 27, 2017 7:11 am

Norėčiau paklausti bendrijos gyventojų:
Ar jums patinka vieno mūsų sodo gyventojo benamių kačių veisimo veikla, turbūt esate pastebėję einantį keliu vyruką su maišeliu maisto atliekų.
Tas atliekas jis išbarsto keliose vietose , taigi taip besielgdamas jis sukelia antsanitarines sąlygas mūsų benrijos teritorijoje.
Konrečiai: neprižiūrimos katės dauginasi jos yra neskiepytos, niekas nezino kokias ligas jos nešioja lenda į mūsų teritorijas iškodamos maisto ,prieglobščio .
Išmėtytomis atliekomis mielai maitinasi ir šliužai kurių su kiekvienais metais vis daugėja ,nes jiems nereikia toli ieškoti maisto, jie dauginasi geometrine progresija (400 kiaušinėliu į vieną vadą).
PATVIRTINTA
Klaipėdos rajono savivaldybės
administracijos direktoriaus
2013 m. birželio 21 d. įsakymu Nr.AV-1111

GYVŪNŲ LAIKYMO KLAIPĖDOS RAJONE TAISYKLĖS

66. Draudžiama bepriežiūrius ir bešeimininkius gyvūnus laikyti, šerti (išskyrus Savivaldybės administracijos patvirtintose šėrimo vietose), leisti veistis įstaigų, organizacijų, visų nuosavybės formų bei paskirties įmonių patalpose ir kiemuose, daugiabučių namų bendrojo naudojimo patalpose, kiemuose, garažuose ar jų teritorijose

67. Už neleistiną bepriežiūrius ir bešeimininkius gyvūnų laikymą (veisimą) patalpose (rūsiuose, laiptinėse ir kt.), kiemuose, garažuose ar jų teritorijose atsako ir benamių gyvūnų surinkimo, aplinkos kenksmingumo pašalinimo (deratizacijos, dezinsekcijos, dezinfekcijos) išlaidas apmoka fiziniai ir juridiniai asmenys, kurių patalpose, teritorijose benamiai gyvūnai laikomi ir veisiami.

69. Bešeimininkės katės gali būti šeriamos tik Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos nustatytose vietose, kuriose gali būti įrengiamos specialios šėryklos. Asmuo, šeriantis bešeimininkes kates, turi nuolat prižiūrėti ir tvarkyti bešeimininkių kačių šėrimo vietą (surinkti pašaro likučius, šiukšles, indus ir kt.).

mazeiva

Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2014-04-13

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Dėl benamių kačių

Rašyti by Asta on Antr. 09 26, 2017 7:41 pm

Visiskai pritariu,reiktu ispet si gyventoja,o jei tai neduos rezultato imtis grieztesniu priemoniu.
avatar
Asta

Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2014-02-01

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs galite atsakinėti į pranešimus šiame forume