DĖL BUITINIŲ ATLIEKŲ SĄSKAITŲ

Go down

DĖL BUITINIŲ ATLIEKŲ SĄSKAITŲ

Rašyti by Admin on Pir. 03 19, 2018 8:27 pm

Laba diena,
daugelis bendrijos narių gavo sąskaitas už buitinių atliekų išvežima.
Dėl įkainių dėja mes nieko negalim pakeisti , nes juos nustato Klaipėdos rajono taryba,o juos surenka įmonė "Gargždų švara".Apmokėjimo tvarka aprašyta kitoje pranešimo pusėje. Bet kadangi kai kuriems bendrijos nariams iškilo papildomų klausimų, aš tuos klausimus pasiaiškinau "Gargždų švaroje" Apskaičiaudami apmokėjimus jie vadovaujasi šiomis nuostatomis:
1. Sodų paskirties objektai Turto vienetas pastovi kaina už metus 15,00 eurų, kintamas fiksuotas už metus 8,00 eurai (tai numatoma sodui be gyvenamų pastatų)
2. Individualūs namai kaime pastovi kaina už metus 34,00 eurų kintamoji dalis už 0,24 m3 konteinerio ištuštinimas 0,8 euro (sąskaitoje nurodyta 9,60 eurų, tai už 12 kartų t.y. vienas kartas už ištuštinta individualų konteinerį. Jei jūs ir nei karto neišvešite prie savo sklypo ribos konteinerį ar jo net neturit , visvien jie skaičiuos jums 9,60 euro. Jeigu jūs išvešite antra karta per mėnesi konteineri tai jie juos sumuoja ir pateikia jums apmokėti kaip papildomus išvežimus po 0,80 eurų už vieną kartą).

Pirmininkas

Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2014-01-25

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://sb-ezeras.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume