PRIEŠGAISRINĖS APSAUGOS IR GELBĖJIMO DEPARTAMENTO PRANEŠIMAS

Go down

PRIEŠGAISRINĖS APSAUGOS IR GELBĖJIMO DEPARTAMENTO PRANEŠIMAS

Rašyti by Admin on Pen. 07 13, 2018 2:02 pm

PRIEŠGAISRINĖS APSAUGOS IR GELBĖJIMO DEPARTAMENTAS
PRIE VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS
Lietuvos savivaldybių asociacijai
2018-07-
Į
Nr. 9.4- (9.4E)
Nr.
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos atkreipia dėmesį, kad vis daugiau didžiųjų Lietuvos miestų gyventojų nuolat ar sezono metu persikelia gyventi į sodininkų bendrijas. Su tokiose teritorijose vykdoma intensyvia infrastruktūros plėtra sietinas didėjantis jose kylančių incidentų skaičius. Ugniagesiai gelbėtojai, pagal gautus iškvietimus vykdami gesinti minėtose teritorijose kilusių gaisrų ar atlikti gelbėjimo darbų, dažnai susiduria su įvairiomis kliūtimis – tai gaisriniams automobiliams pravažiuoti nepritaikyti ar per siauri keliai, juose gyventojų savavališkai įrengtos tvoros, vartai, užkardai, matomumą apsunkinantys negenimi medžiai, krūmai ir pan. Pasitaiko atvejų, kai sodininkų bendrijų žemės sklypų savininkai augalus (krūmus, medžius) sodina ir tvoras stato už savo nuosavos teritorijos ribų, taip dar labiau susiaurindami pravažiavimo kelius (gatves).
Savavališkai įrengtų kliūčių įveikimui sugaištamas brangus laikas, kas turi įtakos incidentų likvidavimo operatyvumui ir efektyvumui.
Prašome Jūsų pagal kompetenciją imtis visų galimų priemonių siekiant šalinti sodininkų bendrijose esančias nelegalias kliūtis, trukdančias pravažiuoti gaisriniams automobiliams bei ugniagesiams gelbėtojams tinkamai vykdyti gaisrų gesinimo ir gelbėjimo darbus.
Direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Kanapickas
Kęstutis Skrickis, (8 5) 271 6883, el. p. kestutis.skrickis@vpgt.lt

Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 37
Join date : 2014-01-25

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://sb-ezeras.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume